Інтернет
Ізраїльським солдатам заборонять виходити в інтернет

20 жовтня. Командування Армії оборони Ізраїлю планує заблокувати доступ військовослужбовців до більшості відомих сайтів в інтернеті, включаючи Facebook, Twitter і Gmail, повідомляє газета “Гаарец”.

Видання наводить слова командувача підрозділом по захисту інформації розвідувального корпусу армії Ізраїлю Гаді Абаді, який заявив, що доступ до цих сайтів буде закритий для всіх комп’ютерів, розташованих на військових базах. Крім того, заблокують і ті комп’ютери, які перебувають в установах, де зберігаються секретні дані.

За словами Абаді, обмеження вводяться з метою підвищення інформаційної безпеки. “Ми довіряємо нашим солдатам, але вони все ж люди”, – зазначив він.

Абаді пояснив, що при роботі з комп’ютером в робочій обстановці існує високий ризик здійснення військовослужбовцями помилок, які можуть призвести до ненавмисного витоку секретних даних. У той же час під час відпочинку, вважає Абаді, небезпека вчинення подібних неточностей значно знижується.

У зв’язку з цим, пояснив Абаді, солдати не будуть повністю позбавлені можливості користуватися соцмережами та іншими сайтами, на які будуть введені обмеження. Зокрема, військові зможуть як і раніше виходити на ці портали з стільникових телефонів і комп’ютерів, розміщених в кімнатах відпочинку при казармах.

З 2006 року в ізраїльській армії діє спеціальний підрозділ, в завдання якого входить сканування соціальних мереж з метою виявлення витоку секретної інформації військового характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.