Дольче і Габбана
Дольче і Габбана можуть потрапити до цюпи

16 жовтня. Відомі італійські дизайнери Дольче і Габбана постануть перед судом за звинуваченнями у приховуванні доходів і несплаті податків.

Прокуратура Мілана офіційно заявила про завершення розслідування і передачі справи до суду.

Слідство у справі дизайнерів було розпочато два роки тому. По ньому проходить ще п’ять чоловік. Згідно з наявними відомостями, вони брали участь у створенні офшорної компанії стилістів в Люксембурзі, де реєструвалися доходи, не оподатковуються в Італії.

Всього вивести за межі країни вдалося майже один мільярд євро (по 420 мільйонів на кожного з двох стилістів). Крім того, Дольче і Габбана звинувачуються у передачі своїх активів люксембурзької компанії за вартістю набагато нижче ринкової. Ніяких офіційних коментарів від самих стилістів не надходило.

Знамениті модельєри – не перші у списку неплатників податків в Італії. Фінансова гвардія, силовий підрозділ міністерства фінансів, що бориться з економічними злочинами і виконує функції податкової служби, останні декілька років постійно розкриває великі фіскальні витоки. Часто в цих справах фігурують відомі в світі кіно, спорту та шоу-бізнесу імена. У поле зору слідчих вже потрапляли відомий італійський мотогонщик Валентіно Россі, актриса Орнелла Муті, футболісти міланських клубів “Інтер” і “Мілан”, а Софі Лорен навіть виявилася в 1982 році на 17 днів у в’язниці за несплату податків.

Фінансова гвардія займається справами й іноземних громадян. Відомо, що цінних особистих речей в Італії регулярно позбавляється Дієго Марадона, який заборговував італійській скарбниці за роки, що грав у клубі “Наполі”. З відсотками сума боргу сягнула більш ніж 300 мільйонів євро. У вересні 2009 року в рахунок виплати з Марадони були зняті діамантові сережки, які пішли потім з молотка всього за 10 тисяч євро.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.