iPhone4
У iPhone4 часто ламається екран

13 жовтня. США. Сервісна компанія SquareTrade сьогодні опублікувала статистичні дані, що стосуються ремонту таких популярних пристроїв, як Apple iPhone. За даними цієї компанії, випадки поломок смартфонів iPhone 4 значно частіші, ніж iPhone 3G і 3GS.

Самим проблемним компонентом нових смартфонів інженери з SquareTrade називають дисплеї iPhone 4, які виходять з ладу майже вдвічі частіше, ніж у iPhone 3GS.

Аналіз історій звернень показує, що з усіх власників iPhone 4, що обслуговуються у SquareTrade, за допомогою в ремонті девайсів звернулися 3,9%, тобто практично кожний  25 підписант. Це на 86% вище, ніж у користувачів iPhone 3GS, де з гарантійними випадками зверталося лише 2,1% користувачів.

SquareTrade каже, що найчастіша скарга на iPhone 4 – це розбитий екран, причому екран б’ється не тільки, коли гаджет падає екраном вниз, але і коли його кидають на тильну сторону, тому користувачів iPhone 4 закликають бути максимально обережними з Retina Display, так як досвід показує, що ця модель смартфона вкрай погано переносить падіння.

Джерело Кібер-сіті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.