Василь Горбаль
Керівництво Львівщини сьогодні приймає поважних гостей

На Львівщині сьогодні обговорюють питання транскордонної співпраці у рамках Х Міжнародного економічного форуму в Трускавці.

У форумі беруть участь низка високопосадовців зокрема віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов, міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба, а також представники іноземних делегація з країн ЄС, повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

В ході свого виступу голова Львівської ОДА Василь Горбаль наголосив, що форум відбувається за надзвичайних обставин оскільки саме від недавна в Україні розпочалися ґрунтовні реформи.

«Україна дуже довго говорила про реформи але тільки зараз вони розпочинаються і тільки зараз Президент Віктор Янукович розпочав довгоочікувані для бізнесу і економіки реформи. Досить багато говорили про зарегульованість бізнесу, про ті чи інші перешкоди, які виникають на шляху розвитку бізнесу і підприємництва. Реформи які впроваджує Президент зможуть зняти більшість проблем», – зазначив Василь Горбаль.

Він висловив впевненість що після форуму у більшості представників іноземного бізнесу зникнуть сумніви стосовно початку ведення свого бізнесу на Львівщині.

Своєю чергою віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов наголосив, що Х Міжнародний економічний форум має велике значення для покращення транскордонного співробітництва.

«Така співпраця сприяє об’єднанню зусиль транскордонного співробітництва для розв’язання спільних проблем прикордонних регіонів, здійснення євроінтеграційних заходів на регіональному рівні», – зазначив він.

Віктор Тихонов нагадав, що Україна межує з сімома країнами. Крім того у державі створено вісім єврорегіонів і завершується робота над створенням єврорегіону на території Донецької і Луганської областей.

Також віце-прем’єр-міністр наголосив, що уряд надає велике значення питанню розвитку транскордонного співробітництва.

«Ми вважаємо транскордонне співробітництво одним з ефективних механізмів зближення України з ЄС. Європейська інтеграція залишається ключовим пріоритетом нашої зовнішньої політики та орієнтиром для наших внутрішніх реформ, ініційованих президентом України Віктором Януковичем. Укладення угоди про Асоціацію з ЄС, створення зони вільної торгівлі та запровадження безвізового режиму – ось завдання над яким зараз працює урядова команда. Саме вони визначатимуть наше європейське майбутнє», – зазначив Віктор Тихонов.

Він висловив переконання, що умови для ведення іноземного бізнесу в Україні будуть з кожним роком покращуватися.

«Транскордонне та міжрегіональне співробітництво є тим прикладом який має продемонструвати європейському союзу готовність України до нових більш тісних взаємовідносин. Нинішній форум є добрим знаком для нашої країни. Впевнений, що він стане поштовхом для подальшого розвитку нашої співпраці», – зазначив Віктор Тихонов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.