Інтернет
Інтернет: швидше, швидше і швидше

23 жовтня. США. У надрах Університету Каліфорнії розробили нову мережеву технологію, здатну передавати величезні обсяги даних по одному звичайному оптичному кабелю. До 2020-го року, як заявляють учені, по кабелю можна буде передавати до 100 терабіт в секунду.

«Інтернет-трафік зростає семимильними кроками, так як бізнес і різні групи користувачів передають великі масиви даних, передають у мережі« живе »відео і транслюють HD-записи. Ми прогнозуємо, що незабаром мільйони людей будуть споживати трафік сотнями терабайт прямо зі своєї вітальні. Мільйони людей будуть одночасно отримувати величезні масиви інформації», – сказав професор комп’ютерного інжинірингу в Університеті Каліфорнії Деніель Блюменталь.

Про те, що нова розробка є перспективною, говорить хоча б той факт, що технологію відразу помітили компанії Google, Intel, Verizon, Agilent Technologies і Rockwell. І не просто помітили, а висловили готовність вкласти гроші в дослідження.

Щоб досягти своєї мети – тисячократного прискорення передачі даних за дві п’ятирічки, учені мають напружитися і зробити прорив відразу в декількох наукових дисциплінах. «У першу чергу, прискорити мережі могли б допомогти нові технології енергозбереження, – вважає професор Блюменталь. – Ми впевнені, що зможемо досягти результату за короткий термін, істотно прискорити інтернет у кожному комп’ютері».

Інженери також обіцяють зробити ряд фундаментальних поліпшень в мережевій архітектурі, не тільки в ядрі технології, але й у принципах роботи пристроїв.

Джерело Інтернет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.