долар, гроші
Інвестори охочіше вкладатимуть кошти після реформ

Влада Львівщини докладе усіх зусиль для розвитку сприятливого бізнес-клімату у області.

Про це, під час Х Міжнародного економічного форуму «Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє» заявив голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль.

Він наголосив, що відкритий діалог між представниками іноземного і вітчизняного бізнесу з владою дасть можливість прискорити впровадження ефективних реформ в Україні, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Добре, коли в час реформ ми говоримо щиро про ті проблеми, які є. Бізнес спілкується з владою абсолютно відверто. Такий щирий діалог ми вже започаткували на рівні держави і у Львівській області зокрема. Думаю, що більшість представників бізнесу, які присутні на Форумі, вже це відчули», – зазначив Василь Горбаль.

Своєю чергою міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба зазначив, що світ позитивно сприймає реформи започатковані владою.

«Усі говорять, що нарешті в України з’явився шанс, з’явилась стабільність. Якщо ми й в майбутньому будемо поступово реалізовувати той курс, який окреслив Президент, то ми скоро станемо сильною європейською державою. Ми матимемо інвестиції і виконаємо те, що ми обіцяли нашим людям», – підкреслив він.

Водночас Президент Американської Торговельної Палати в Україні Хорхе Зукоскі відзначив важливість реформ, оскільки саме вони зможуть привабити інвесторів.

«На жаль, не все залежить від регіональної влади», – зауважив Хорхе Зукоскі та порадив представникам областей скористатися перевагами політичної стабільності, що настала з часу приходу нової команди до керівництва державою.

Хорхе Зукоскі вважає, що у першу чергу в країні треба ліквідувати корупцію.

«Потрібно створити бізнес-середовище, що дозволить на однакових умовах комфортно працювати компаніям із різних країн, – зазначив Президент Американської Торговельної Палати в Україні. – Хороші інвестори хочуть відчувати захищеність від корупції. Вони бояться, що через шахрайські дії вони втратять свій бізнес».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.