Експонати Гюнтера фон Хагенса
Експонати Гюнтера фон Хагенса

Гюнтер фон Хагенс, автор ідеї і організатор скандальних анатомічних виставок “Світи трупів” (Body Worlds), піддався в Німеччині новій хвилі критики, повідомляє The Independent. Громадськість засуджує плани Хагенса відкрити інтернет-магазин людських органів, оброблених методом пластинації – заповнення їх біополімерами для збереження зовнішнього вигляду і структури, пояснює журналіст Тоні Патерсон. На своїх виставках Хагенс також демонструє композиції з пластінірованих трупів.

За даними Sueddeutsche Zeitung, інтернет-магазин відкриється 3 листопада. Там можна буде купити і цільні людські тіла по 69615 євро штука, і торси, і голови, а також пластініровані органи тварин. Правда, Хагенс запевняє, що купувати товар зможуть лише науковці та медики.

“У 2002 році Хагенс провів у Британії перше за останні 170 років публічне розкриття, хоча і побоювався, що його заарештують. У 2004 році його звинуватили у використанні тіл страчених ув’язнених, що купують у Китаї. Після цього він повернув сім трупів з травмами голови, так як не зміг довести, що ці люди не були страчені”, – пише видання, додаючи, що практично всі спроби закрити виставки Хагенса виявляються марними, а сам він давно став мільйонером.

Експонати Гюнтера фон Хагенса
Джерело: Independent

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.