секс
Хочете хорошого сексу - винесіть із спальні техніку

Фахівці прийшли до висновку: ті, хто лягає в ліжко з комп’ютерами або смартфонами, менше займаються любов’ю, пише кореспондент Лаура Лауренціу у статті, надрукованій в газеті La Repubblica.

Спальня стала хайтечною кімнатою в будинку: це не тільки плазмовий телевізор з 900 каналами, але і інші гаджети, розкладені на простирадлі: blackberry, iPhone, консоль з відеоіграми, включений ноутбук. Це нашестя завдає шкоди не тільки сну, але і почуттям, це смертельна зброя, що вбиває ерос і примножує неврози і тривожні стани “, – пише видання.

Фахівці в один голос заявляють: відключіть вилку, вимкніть ПК і мобільний телефон, залиште за дверима спальні всі високотехнологічні винаходи, ці передвісники теж.

За даними наукового журналу Fertility and Sterility, надмірне використання мобільного телефону підриває якість сперми: сперматозоїдів стає менше, вони недостатньо сильні, недостатньо швидкі.

“За даними дослідження, проведеного на замовлення Bayer, 28 британських жінок з 100 звинувачують інтернет і, зокрема, переносні ПК, використовувані партнерами для навігації в мережі, в тому, що вони зруйнували їх сексуальне життя “, – пише автор статті.

Для боротьби з залежністю від ПК і мобільників відкриваються психіатричні амбулаторії для лікування цієї патології.

Джерело inopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.