володар кілець Хоббіт
Хоббіт обіцяє початок зйомок найближчим часом

«Зелене світло» фільму «Хоббіт», приквела до фільму Володар кілець», може бути даний через декількох днів. Правда, джерела видання не повністю впевнені в тому, що це станеться так скоро.

Останнім часом у студій New Line і MGM, які фінансують зйомки картини за однойменною повістю Толкієна, з’явилися нові проблеми. На додаток до фінансових негараздів MGM, борги якої становлять майже $4 млрд, а сама студія знаходиться на межі банкрутства (після чого вона перейде під контроль Spyglass Entertainment), творці фільму зіткнулися з бойкотом з боку союзу акторів Нової Зеландії.

Продюсер Пітер Джексон, якого готують також в режисери «Хоббіта» після відходу з проекту Гільєрмо дель Торо, відкидає звинувачення акторської союзу в нечесності. Крім цього, Джексон пригрозив, що зйомки «Хоббіта» пройдуть не в Новій Зеландії (де знімався «Володар перснів»), а в іншій країні, в результаті чого кіноіндустрія цієї країни втратить кілька десятків мільйонів доларів. При цьому повідомляється, що розглядаються кілька можливих локацій, в тому числі – у Східній Європі. Втім, джерела стверджують, що цей конфлікт буде скоро врегульовано.

Акторський склад «Хоббіта» поки до кінця не затверджено; також невідомо, хто буде режисером. При цьому нещодавно був початий кастинг низькорослих акторів-аматорів для масовки.

За матеріалами Variety, Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.