Ангела Меркель
Сайти Меркель зламали

23 жовтня. Німеччина. Два офіційних сайти регіональних відділень Християнсько-демократичного союзу, що входить в правлячу коаліцію Німеччини, були зламані. Хакери залишили на одному з ресурсів повідомлення – вони звернулися до німців з питанням, куди зникла їхня толерантність.

Як повідомляє Deutsche Welle, хакерській атаці піддалися сайти регіональних відділень ХДС в Гамбурзі і Мекленбурзі-Передній Померанії.

На офіційному сайті гамбурзького відділення ХДС відвідувачі протягом декількох годин бачили заставку із зображенням герба Османської імперії. Хакери, які атакували сайт, назвали себе GHST61 & Emre Y.

Вони залишили на сторінці сайту рядок на англійській мові «Привіт, Гамбург! Ми з Туреччини» і послання: «Де ваша толерантність? Де свобода віросповідання? Чому ви бачите гілячку в оці свого сусіда і не помічаєте колоди у власному?». У кінці тексту хакери звернулися до глави німецького уряду: «Пані Меркель, ми чекаємо вас в Гамбурзі ».

Робота обох сайтів була відновлена. Управління кримінальної поліції Гамбурга і Мекленбург-Передньої Померанії проводять розслідування.

17 жовтня 2010 канцлер ФРН і лідер ХДС Ангела Меркель у своєму виступі визнала, що спроба побудувати в Німеччині мультикультурне суспільство повністю провалилася. Вона вважає, що іммігранти, які приїхали в Німеччину, повинні зробити більше зусиль, щоб стати частиною німецького суспільства. Наприклад, вивчити німецьку мову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.