Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц кличе на допомогу перевірених спеціалістів

25 жовтня. Одеса. До повторного обрання Едуарда Гурвіца на посаду мера Одеси готує іменитий американський консультант. «Делу» стало відомо, що на минулому тижні до Одеси прибув представник групи радників президента США Барака Обами Геррі Бернард Кемпбел.

Команда нинішнього міського голови Одеси покладає великі надії на американського фахівця. Як повідомило «Делу» інформоване джерело, Кемпбел є ключовим консультантом виборчої кампанії Едуарда Гурвіца на прийдешніх місцевих виборах.

Відразу кілька людей підтвердили «Делу» факт відвідування Одеси консультантом із США. Серед них – політичний експерт, керівник прес-центру Віктора Януковича на президентських виборах 2010 року Дмитро Понамарчук. Він повідомив, що особисто бачив Геррі Бернарда  в Одесі. «Я бачив його на одному із заходів на днях», – сказав Понамарчук.

Сам Едуард Гурвіц не спростував «Делу» цю інформацію, проте політик не побажав вдаватися в деталі. «Я не хотів би коментувати технічні питання, пов’язані з організацією виборчої кампанії. Саме до цієї категорії належить і питання про залучення різного роду консультантів», – передав слова мера начальник управління інформації Одеської мерії Едуард Щеглов.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.