Грузія, прапор
Грузія відкрила свою територію для північних кавказців

Жителі північнокавказьких республік Росії отримають право безвізового в’їзду до Грузії, заявила в понеділок міністр закордонних справ Грузії Ніно Каландадзе.

«Зазначене рішення вводиться в рамках політики лібералізації уряду Грузії і виходячи з продовження традиційних відносин з народами Північного Кавказу», – відзначила Каландадзе.

«Це рішення стосується жителів Дагестану, Чечні, Інгушетії, Північної Осетії – Аланії, Кабардино-Балкарії, Карачаєво-Черкесії та Адигеї», – пояснила заступник міністра.

За заявою грузинського міністра жителі цих північнокавказьких республік опинилися в нерівному становищі в порівнянні з жителями решти Російської Федерації, оскільки при бажанні перетнути КПП «Казбегі – Верхній Ларс» на сухопутній ділянці грузинсько-російського кордону вони повинні отримувати візу на в’їзд до Грузії в Москві, в секції грузинських інтересів при посольстві Швейцарії.

«Згідно із зазначеним розпорядженням, вони зможуть протягом 30 днів перебувати в Грузії без візи», – сказала заступник міністра.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.