Анатолій Гриценко
Гриценко радить вибирати серед своїх

24 жовтня. Місцеві вибори – це та ситуація, коли люди обирають між собою. Вони бачать роботу тих, хто йде у владу, бачать результати їхньої діяльності. Знають, яка людина є справжньою, а яка – червивою.

Про це сьогодні під час спілкування з журналістами в Одесі голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко, повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

Він зазначив, що головна відмінність місцевих виборів від попередніх президентських полягає в тому, що люди мають можливість насправді знати, кого вони обирають.

«Ми обираємо серед тих, хто живе серед нас. І обираємо на 5 років нову владу. Це – шанс для нас обрати обличчя, а не мурло влади», – сказав Гриценко.

Він закликав людей не віддавати свій голос і своє село, район чи місто тому, кого не знають, хто приїхав з Києва, Донецька чи інших міст та не розуміє, чим живуть люди.

«У місцевій владі мають бути представлені лише ті, хто живе поруч, хто знає проблеми, які турбують громаду, знає, як їх вирішувати, – підкреслив лідер «Громадянської позиції». – Навіть мільйонні міста розбиваються на дільниці, й кількість депутатів така, що дозволяє знати всіх кандидатів».

Гриценко порадив віддавати свій голос тому, хто довів свою порядність, професійність та відповідальність.

«Саме такі люди мають бути присутніми у владі», – підкреслив він.

Comments

  1. Гриценко ты уже достал своими коментариями,хватит стажироватся у своей жены журналистки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.