Львівщина
Львівщина прагне бути зразковою областю в Україні

21 жовтня. Згідно з рейтингом «Української інвестиційної газети» та агентства «Кредит-Рейтинг» Львівська область займає позиції у першій десятці складеного списку, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Під час презентації в столиці проекту аналітичного дослідження «ТОП 100. Найкращі міста і регіони України» голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль запевнив, що на Львівщині почався період справжніх реформ.

Відповідаючи на запитання преси Василь Горбаль зазначив, що Львівщина має всі можливості та повинна стати лідером в країні по залученню інвестицій.

«На моє переконання та думку багатьох експертів Львівщина мала б бути лідером у такому важливому питанні. Безумовно сприятиме цьому й проведення Євро-2012, а також початок Національного проекту «Олімпійська надія-2022». До того ж у нас є можливість запровадити перспективні програми транскордонного співробітництва, розвитку туризму, в яких зацікавлена та може брати фінансову участь Європа. Всі ці чинники повинні сприяти значному залученню інвестицій. Впевнений, що в наступних рейтингах, які будуть проводитися «Інвестиційною газетою», Львівщина посяде й дещо кращі місця. Ми за це будемо активно боротися», – сказав Василь Горбаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.