Microsoft
З Microsoft вимагають $290 млн

Найбільші IT-корпорації США підтримали компанію Microsoft в судовому розгляді з приводу патентного спору з канадською фірмою i4i. До Верховного суду Сполучених Штатів звернулися компанії Facebook, Yahoo!, Google, Apple і Intel, з проханням змінити конкретні пункти патентного законодавства.

Компанії разом з професорами економіки та юриспруденції, а також представниками кількох галузевих асоціацій надіслали до Верховного суду США дев’ять доповідей, в кожному з яких підтримувалася компанія Microsoft. При цьому компанії представлялися «друзями суду», що робить представлені доповіді обов’язковими до судового розгляду.

Нагадаємо, що канадська компанія i4i вимагає з Microsoft $290 мільйонів за порушення патентного законодавства. Це не перший суд між двома компаніями. У попередньому випадку судді прийняли сторону канадців, змусивши Microsoft виплатити вищевказану суму і заборонивши ввезення і реалізацію текстового редактора Word на американській території. Після цього Microsoft подала кілька апеляцій, остання з яких розглядається в даний час.

Джерело internetua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.