ЦВК, Володмир Шаповал
Володимир Шаповал: у ЦВК під контролем

31 жовтня. Глава ЦВК Володимир Шаповал відкидає звинувачення у недосконалості списків виборців. Про це він заявив на брифінгу в неділю.

“Відкидаю легенди про те, що списки недосконалі, і що там є якісь фальшування”, – зазначив глава ЦВК.

За словами Шаповала, комісія постійно працює над вдосконаленням реєстру виборців, на основі якого складені списки, і на даний момент “ці списки є близькими до досконалості”.

“Попередні вибори і, я переконаний, ці вибори доведуть, що державний реєстр виборців є високо функціональним”, – заявив він.

Глава ЦВК також зазначив, що на цих виборах комісія не відмовила жодному міжнародному спостерігачу, не зважаючи на те, що у деяких з них були проблеми з дотриманням українського законодавства під час подачі документів.

Водночас, за словами Шаповала, були поодинокі випадки відмови українським спостерігачам через проблеми з документами.

Він також додав, що, у порівнянні з минулими виборами, кількість міжнародних спостерігачів суттєво зменшилася, “бо зазвичай місцеві вибори не викликають великого ажіотажу, хоча, як на мене, місцеві вибори в Україні не менш значимі, ніж загально національні”.

Глава ЦВК заявив, що станом на ранок неділі переважна більшість виборчих дільниць працюють у штатному режимі.

За словами Шаповала, до ЦВК надійшла інформація, що станом на 8 ранку у Київській та Запорізькій областях на відкрилося по одній дільниці, однак до 9 ранку питання було вирішене.

Джерело Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.