Газпром
Газпром не бачить РосУкрЕнерго у своєму бізнесі

Російський “Газпром” вважає неможливим повернення компанії РосУкрЕнерго в схему постачань імпортного природного газу в Україні як посередника між НАК “Нафтогаз України” і російським холдингом.

Про це в інтерв’ю тижневику “Власть денег” повідомив заступник голови правління “Газпрому” Олександр Медведєв.

“Це питання закрите, і як мінімум з нашого боку такої постановки питання немає. З усіх питань, як буде будуватися спільний бізнес Україна та Росії, це саме неможливе. Ми зараз працюємо з НАК безпосередньо і будемо продовжувати працювати”, – сказав він.

Медведєв також повідомив, що “Газпрому” не надходили ніякі конкретні пропозиції з приводу вирішення питання про повернення “Нафтогазом” за рішенням судів 12,1 млрд. кубометрів газу компанії РосУкрЕнерго.

50% акцій РосУкрЕнерго належить “Газпрому”, іншими 50% володіє компанія Centragas Beteiligungs Holding AG, 90% якої належить Дмитру Фірташу, а інші 10% – українському бізнесмену Івану Фурсіну.

До 2009 року РосУкрЕнерго, закуповуючи газ у компанії “Газпром експорт”, дочірньої компанії “Газпрому”, поставляла його на кордон України і Росії, де за прямим договором продавала “Нафтогазу”.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.