Мирослав Сеник, голова Львівської обласної ради
Сеник прогуляв зустріч з високопосадовцями

Вчора, 28 жовтня 2010 року у Львові з офіційним візитом були відразу 2 віце-прем’єра – Борис Колесніков від Україною та Вальдемар Павляк від Польщі.

Зустрічали високопоставлених чиновників в аеропорту, у чіткій відповідності з протоколом, перші особи області. Голова львівської ОДА Василь Горбаль, мер Львова Андрій Садовий, керівники правоохоронних органів та інші поважні персони. Правда, перелік зустрічаючих був не повним. Бракувало народного депутата, кандидата в мери Львова Петра Писарчука та голови облради, кандидата в депутати облради Мирослава Сеника.

Причина відсутності Петра Писарчука невідома, а от щодо пана Сеника – є кілька версій. Одна з них – найбільш правдива і навіть зафіксована документально, – викликає багато запитань до голови обласної ради.

Так, за даними відразу декількох джерел в державній податковій адміністрації у Львівській області, вночі з 27 на 28 жовтня, особа, зовні схожий як дві краплі води на Мирослава Сеника, була у складі «делегації», яка перевіряла приміщення ДПА за підозрою у друкуванні фальшивих бюлетенів.

Джерела уточнили, що пізніше особистість Мирослава Сеника підтвердилася при перевірці документів. Присутність лідера львівської «Нашої України» в нічних коридорах податкової, а також перевірка його посвідчення були чітко зафіксовані камерами спостереження і камерами, якими знімали огляд приміщень ДПА.
Крім Мирослава Сеника, за словами джерел, делегацію «ревізорів» складали народні депутати України Олекса Гудима (відомий ще як радник Юлії Тимошенко з газових питань), Тарас Стецьків (львівський активіст «Нашої України»), і Степан Курпіль («Високий Замок»).

На жаль, відеокамери не могли зафіксувати вкрай важливої риси декількох учасників «ревізії». А саме – ні з чим не можна порівняти аромату дорогого алкоголю. І – кілька нестандартних рухів і міміки, за якими нескладно розрізнити підвипивших людей.

Джерело Цензор

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.