Анна Герман
Герман переконана, що ЗМІ будуть об'єктивні на виборах

30 жовтня. Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман переконана, що всі теле- і радіоканали, особливо – державні, будуть максимально об’єктивно висвітлювати хід місцевих виборів в Україні.

“Я переконана, що завтра, 31 жовтня, під час виборів до місцевих органів влади всі теле- і радіоканали, а державні, перш за все, будуть висвітлювати хід голосування максимально об’єктивно”, – зазначила Ганна Герман у статті для “Дзеркала тижня”.

“Це тим більш важливо, що з боку опозиції буде робитися все можливе, щоб оголосити вибори недемократичними”, – додала вона.

За словами заступника голови Адміністрації Президента, Віктор Янукович виступає проти надмірної лояльності державних телеканалів щодо влади.

“Я далека від того, щоб заявляти про відсутність у нашому інформаційному просторі проявів завзяття перед владою. Але хочу сказати з усією відповідальністю: заяви про необхідність з боку державних каналів, у тому числі Першого національного, бути лояльними до влади вже отримали належну оцінку Президента з усіма випливаючими звідси наслідками “, – підкреслила Герман.

Нагадаємо, місцеві вибори пройдуть завтра, 31 жовтня, з 8:00 до 22:00 в усіх регіонах країни, крім Києва та Тернополя, де міськради (а в столиці – і мер) були обрані в позачерговому порядку.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.