Юрій Луценко
На Луценка вже копають

27 жовтня. Київ. Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом зловживання владою або службовим становищем посадовими особами Міністерства внутрішніх справ під час керівництва відомством Юрієм Луценком.

Про це журналістам повідомив заступник міністра внутрішніх справ Василь Фарінник.

За його словами, справу порушено за статтею 364 Кримінального кодексу за фактом зловживання владою або службовим становищем при прийомі на роботу і зарахування міліцейського стажу водієві Луценко.

За словами Фарінник, водій Луценко протягом двох років отримав звання від капітана до підполковника і великі грошові кошти.

Замміністра повідомив, що загальний водійський стаж, 22 роки, був зарахований водієві в міліцейський стаж.

«Що, зрозуміло, не може бути без міністра, без посадових осіб кадрової служби», – сказав Фарінник.

Він підкреслив, що документ про прийом цього водія на роботу був підписаний конкретними особами, зокрема, лист до Кабінету Міністрів підписував Луценко, а перший віце-прем’єр-міністр (на той час Олександр Турчинов) підписував резолюцію на це рішення.

При цьому Фарінник не назвав прізвище та ім’я цього водія.

Як повідомлялося, депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Іван Мирний прогнозує притягнення до відповідальності лідера громадського руху «Народна Самооборона», колишнього міністра внутрішніх справ Луценка за порушення у відомстві, які були допущені, коли він обіймав цю посаду.

Луценко займав посаду міністра внутрішніх справ двічі: у 2005-2006 і в 2007-2010 роках.

Джерело censor.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.