Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін: у справі отруєння Ющенка ми не знаємо правди

9 жовтня. Київ. Заступник Генерального прокурора України Ренат Кузьмін вважає, що розслідування справи про отруєння Віктора Ющенка – «трагедія для країни». Про це чиновник заявив в ефірі телепрограми «Шустер Live» 8 жовтня.

“Я хочу сказати, що ця справа розслідується п’ять років, але скажіть – чи є в країні більш важлива справа, ніж справа, пов’язана з замахом на життя Президента? Чи є щось важливіше? Президента намагались вбити. І впродовж п’яти років ми не сказали, хто його намагався вбити, навіщо намагався вбити. Ми не знаємо відповіді, немає правди. І в кримінальній справі цієї правди немає також”, – наголосив Кузьмін в ефірі “Шустер Live”.

Водночас Ренат Кузьмін відмовився коментувати звинувачення колишнього слідчого ГПУ у справі про отруєння Ющенка Галини Климович, згідно з яким нинішній заступник Генерального прокурора перешкоджав слідству.

“Слідча група, яка працювала, очолювана слідчим, про якого ви кажете (Галиною Климович – ред.), отримала справу з восьми томів, а коли вони її здали, там був 321 том. Але в цьому 321 тому немає жодного натяку на те, хто, коли, навіщо і чому. Тому не треба цю тему розвивати, це – не тема для шоу, це – трагедія для країни”, – додав заступник Генерального прокурора.

Джерело Zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.