Поліця розслідує справу

25 жовтня. Французька прокуратура почала розслідування відносно трьох членів сім’ї, які в суботу разом у вісьмома іншими родичами вистрибнули з вікна в Веррьєрі – південно-західному передмісті Парижа, в результаті чого загинула чотиримісячна дівчинка, повідомляє агентство Франс Прес.

Драма розігралася в житловому будинку. За однією з версій, в квартирі, де знаходилися 13 людей (вісім дорослих і четверо дітей), серед ночі заплакала грудна дівчинка. Її батько, з Африки Франсіско Константен (Francisco Constantin), який на той момент був абсолютно голим, встав, щоб нагодувати дитину. З невстановлених причин дружина прийняла чоловіка за диявола і закричала. Виникла бійка за участю невістки та зятя Костянтина – Еврідіс (Eurydice) і Бенжамена Кава (Benjamin Kawa), в результаті якої “диявол” був поранений ножем у руку. Чоловіка виставили з квартири, а коли він спробував проникнути назад, мешканці оселі разом з дітьми вирішили врятуватися втечею через вікно.

В результаті всі вони отримали травми і були доставлені в лікарні. Найважче постраждала чотиримісячна дитинв. Лікарі спробували врятувати її життя, проте вона все одно померла.

За іншою версією, Константен увійшов до кімнати з ножем і погрожував усім, хто перебував всередині, примусивши їх викинутися з вікна. У деяких ЗМІ з’явилася інформація, що “стрибуни” проводили спіритичний сеанс, і саме це і стало причиною паніки.

Розслідування ведеться відносно Константена, його дружини і Бенжамена. Прокуратура зажадала помістити під варту обох чоловіків.

Прокурор Мішель Деплан (Michel Desplan) на прес-конференції повідомив, що в квартирі були знайдені релігійні книги, “проте в цьому немає нічого дивного, так як це євангелістська сім’я”.

Ніяких галюциногенних препаратів у квартирі не було виявлено.

Слідство триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.