міліція страйк
Страйки у Франції паралізували роботу основного аеропорту

16 жовтня. Париж. Масштабні страйки у Франції, викликані планами уряду щодо підвищення пенсійного віку, призвели до енергетичної кризи. Зупинено прокачування палива по трубопроводу, що веде в аеропорт імені Шарля де Голля в Парижі, повідомляє ВВС. Палива залишилося на кілька днів.

Міністерство транспорту в терміновому порядку опрацьовує шляхи постачання головних повітряних воріт Франції. Глава відомства Крістін Лагард закликала громадян не панікувати.

У зв’язку з триваючими кілька днів страйками порушено роботу усіх 12 французьких нафтопереробних заводів. 10 підприємств або припинили роботу, або зроблять це найближчим часом. Також зупинено роботу більшості паливних сховищ. Близько 10% автозаправних станцій вичерпали запаси.

Останнім часом у Франції пройшло близько 200 акцій протесту. Сьогодні до них приєдналися студенти. За даними поліції, у страйку 12 жовтня взяли участь близько 1 млн осіб. Профспілки називають цифру в 3,5 млн. 2 жовтня на вулиці виходили, за підрахунками поліції, 900 тисяч осіб, за даними профспілок – 3 млн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.