Франція, Париж
Париж прогнеться під європейський імміграційний закон

16 жовтня. Париж. Париж готовий змінити своє імміграційне законодавство і привести його у відповідність до вимог Європейського союзу.

Про це повідомляє газета New York Times з посиланням на джерела у французькому МЗС. За даними видання, мова йде про право на вільне пересування громадян ЄС територією союзу. Втім, на які конкретно кроки підуть в Єлисейському палаці, поки не повідомляється.

Нагадаємо, у серпні Франція почала масову депортацію на батьківщину румунських і болгарських циган. Єврокомісія побачила в цьому порушення прав людини і зажадала від Парижа дотримуватися законів ЄС.

29 вересня Єврокомісія, угледівши в депортації на батьківщину румунських і болгарських циган порушення загальноєвропейських правових норм, зажадала від Парижа до 15 жовтня надати гарантії приведення у короткі терміни національного законодавства у відповідність з цими стандартами.

В іншому випадку Брюссель оголосив про готовність почати відносно Франції “процедуру ліквідації порушень” аж до передачі справи в Європейський суд юстиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.