Росія ЄС
перезавантаження...

На тристоронньому саміті сьогодні і завтра Саркозі, Меркель і Медведєв збираються обговорити відносини у сфері безпеки і ситуацію у світовій економіці, пише The Financial Times. Зустріч пройде напередодні листопадових самітів G20, НАТО та ОБСЄ, нагадують журналісти Бен Хол і Квентін Піл.

Саркозі заявляє, що ЄС і Росії потрібен “союз економічної безпеки”. “Правда, він поки не розкрив, які кроки це передбачає”, – зауважує газета. Саркозі також виступає за співпрацю в боротьбі з тероризмом. Саркозі хоче, щоб на зустрічі G20 Медведєв активно обговорював регулювання на ринках сировини і енергоносіїв, а Меркель – щоб Росія підтримала посилення правил у фінансовому секторі.

“У Москві старший радник Медведєва із зовнішньої політики сказав, що російський президент підніме тему більш тісних зв’язків з НАТО, в тому числі нагадає про прагнення Росії до створення нової офіційної спільної структури європейської безпеки”, – говориться в статті. Проте високопоставлене джерело в Німеччині зауважив, що зближення Росії і ЄС важливіше, а якийсь французький чиновник повідомив, що російська ідея нової архітектури безпеки більше не входить до списку тем.

Джерело: Financial Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.