ФІФА
ФІФА змінює правила гри

28 жовтня. На дводенному засіданні виконавчого комітету ФІФА, можуть змінити формулу вибору країн-організаторів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років. Таке рішення прийнято після скандалів з підкупом голосів.

Очолює цю зустріч у Цюріху президент організації Зепп Блатт. 2 грудня має відбутися сесія по вибору організаторів вищевказаних світових форумів, однак скандали про підкуп і корупцію у ФІФА можуть позначитися на процедурі.

На дводенній зустрічі у Швейцарії буде розглянута можливість про перенесення голосування за визначення одного (чи обох одразу) із організаторів чемпіонату світу, поки процес вибору не поверне суспільну довіру.

Джерело Дело

На дводенному засіданні виконавчого комітету ФІФА, можуть змінити формулу вибору країн-організаторів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років. Таке рішення прийнято після скандалів з підкупом голосів.

Очолює цю зустріч у Цюріху президент організації Зепп Блатт. 2 грудня має відбутися сесія по вибору організаторів вищевказаних світових форумів, однак розпалені скандали про підкуп і корупції у ФІФА можуть позначитися на процедурі. На дводенній зустрічі у Швейцарії буде розглянута можливість про перенесення голосування за визначенням одного (чи обох одразу) із організаторів чемпіонату світу, поки до процесу вибору не повернеться суспільну довіру.

Нагадаємо, що за останні пару тижнів світове футбольне співтовариство потряс цілий ряд гучних корупційних скандалів, викликаних викривальними публікаціями в пресі.

Перший з низки скандалів спровокували журналісти з британського видання The Sunday Times. Під виглядом американських бізнесменів вони запропонували двом високопоставленим чиновникам ФІФА матеріальну допомогу в обмін на їхні голоси під час виборів країни-організатора чемпіонатів світу 2018 і 2022 років, знявши все, що відбувається на відеокамеру.

Скандал з продажем голосів викликав ланцюгову реакцію. Активно мусується слух про те, що Іспанія і Катар нібито домовилися обмінятися голосами. Катар підтримає Іспанію при виборі господаря ЧС-2018, а Іспанія – Катар при визначенні країни-організатора ЧС-2022.

Підлив масла у вогонь корупційного скандалу і колишній генеральний секретар і віце-президент ФІФА Мішель Цін-Руффини. Він шокував громадськість, заявивши, що у виконкомі організації процвітає хабарництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.