Alfa Romeo
Fiat самостійно хоче вивести Alfa Romeo на прибутковий рівень

25 жовтня. Глава італійського автоконцерну Fiat Серджіо Маркіонне заявив, що не продасть компанію Alfa Romeo німецькому автогігантові Volkswagen.

Нагадаємо, на початку жовтня головний виконавчий директор Volkswagen Group Мартін Вінтеркорн заявив, що автогігант зацікавлений в покупці італійського виробника спортивних автомобілів Alfa Romeo. Проте Серджіо Маркіонне заявив, що компанія не продається і Fiat сподівається самостійно вивести марку з кризи.

За розрахунками Fiat, компанії Alfa Romeo необхідно продавати по 300 тисяч автомобілів на рік, щоб повернутися до прибутковості, і цієї мети Серджіо Маркіонне має намір досягти вже до 2013 року.

Нагадаємо, що за дев’ять місяців 2010 року марка реалізувала лише 80 тисяч автомобілів у всьому світі. А до 2014 року продажі Alfa Romeo повинні досягти 500 тисяч спорткарів на рік, 85 тисяч з яких припаде на США.

Повернутися на американський ринок Alfa Romeo планує в 2012 році разом з новими моделями – седаном Guilia і позашляховиком, побудованим у співпраці з Chrysler.

На думку експертів, плани Серджіо Маркіонне вкрай амбітні і навряд чи будуть реалізовані. За деякими даними, Alfa Romeo щорічно приносить концерну збитки у розмірі 300 млн. євро, при цьому сам Fiat не розголошує фінансову звітність марки.

За матеріалами Автостат

Глава італійського автоконцерну Fiat Серджіо Маркіонне заявив, що не продасть компанію Alfa Romeo німецькому автогігантові Volkswagen. Нагадаємо, на початку жовтня головний виконавчий директор Volkswagen Group Мартін Вінтеркорн заявив, що автогігант зацікавлений в покупці італійського виробника спортивних автомобілів Alfa Romeo. Проте С. Маркіонне заявив, що компанія не продається і Fiat сподівається самостійно вивести марку з кризи.
За розрахунками Fiat, компанії Alfa Romeo необхідно продавати по 300 тисяч автомобілів на рік, щоб повернутися до прибутковості, і цієї мети С. Маркіонне має намір досягти вже до 2013 року. Нагадаємо, що за дев’ять місяців 2010 року марка реалізувала лише 80 тисяч автомобілів у всьому світі. А до 2014 року продажі Alfa Romeo повинні досягти 500 тисяч спорткарів на рік, 85 тисяч з яких припаде на США, пише AutoNews.Ru.
Повернутися на американський ринок Alfa Romeo планує в 2012 році разом з новими моделями – седаном Guilia і позашляховиком, побудованим у співпраці з Chrysler. На думку експертів, плани С. Маркіонне вкрай амбітні і навряд чи будуть реалізовані. За деякими даними, Alfa Romeo щорічно приносить концерну збитки у розмірі 300 млн. євро, при цьому сам Fiat не розголошує фінансову звітність марки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.