Джон Леннон
Документ з відбитками пальців Джона Леннона хотіли продати за $100 дол.

8 жовтня. США. Федеральне бюро розслідувань  США конфіскувало виставлений на аукціон документ з відбитками пальців колишнього учасника британської групи “Бітлз” Джона Леннона. Як повідомляє Бі-бі-сі, торги були заплановані на 9 жовтня, буде коли відзначатиметься 70-річчя з дня народження музиканта. Початкова ціна картки з відбитками повинна була скласти 100 тис доларів.

За словами федеральних агентів, картка з відбитками, як офіційний документ, є власністю уряду, і їх відомство має намір розібратися, яким чином вона потрапила в  приватні руки.

Виставлений на продаж документ був оформлений у 1976 році в одному з нью-йоркських поліцейських відділків. Леннон повинен був здати відбитки пальців, оскільки в той момент подавав запит на отримання візи на проживання Америці. Він переїхав до США в 1971 році разом зі своєю другою дружиною, американською художницею японського походження Йоко Оно.

На документі, крім відбитків, стоїть підпис Джона, зазначені його повне ім’я, Джон Вінстон Оно Леннон, і нью-йоркська адреса в житловому комплексі “Дакота”, біля якого музикант був убитий в 1980 році.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.