Чекати до оновлення гри не довго

28 жовтня. США. Шанувальники гри Mafia II зможуть завантажити третій офіційний додаток 23 листопада. Ця інформація була надана видавництвом Eurogamer, яке посилається на свої джерела.

Доповнення, яке отримало назву Joes Adventures, можна буде завантажити за 800 Microsoft Points, використовуючи для цього службу Xbox Live. В онлайн-магазині PlayStation Store офіційне доповнення до Mafia II буде коштувати 10 американських доларів.

Сюжет доповнення будується навколо гангстера Джо Барбаро, який є другом головного героя основної сюжетної лінії Mafia II. За заявою розробників, гравці зможуть відвідувати нові райони Емпайр Бей, які розроблялися з моменту виходу початкової версії. Нагадаємо, що 7 вересня було випущене друге доповнення під назвою Jimmys Vendetta, яке користувалося великою популярністю в ігровому світі.

Гра Mafia II була випущена 27 серпня цього року одночасно для Xbox 360, Playstation 3 і PC. Гра позиціонується, як екшн від третьої особи, дія відбувається в 1951 році. У процесі створення гри був розроблене вигадане місто Емпайр Бей, яке нагадує Нью-Йорк. Геймплей гри схожий на Grand Theft Auto, але має низку відмінностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.