Facebook
Facebook забере фото колишніх коханих у своїх користувачів

21 жовтня. Керівництво соціальної мережі Facebook оголосило про те, що скоректує роботу панелі «Фото-спогади» (Photo Memories) так, щоб у ньому не відображалися фотографії колишніх коханих користувача. Про це повідомляє неофіційний блог Inside Facebook.

Зміни були внесені на численні прохання користувачів, які скаржилися на те, що регулярно бачать у вікні Photo Memories людей, яких їм більше не хочеться бачити. Цей сервіс у випадковому порядку виводить у верхній правій частині екрану старі фотографії, на які зазвичай потрапляють друзі користувача, з якими той активно спілкувався в Facebook. Оскільки часто люди найбільш інтенсивно спілкуються зі своїми коханими, їхні фотографії потрапляли в Photo Memories частіше за інших. Причому до останнього часу сервіс продовжував включати у вибірку навіть тих людей, яких користувач видалив зі списку друзів.

Один з керівників фотослужби Facebook Сем Одаї (Sam Odio) пообіцяв, що відтепер Photo Memories буде виключати з вибірки людей, з якими користувач раніше був у відносинах. Щоправда, зі зрозумілих причин, це торкнеться тільки тих користувачів, які офіційно задекларували свої відносини в рамках соціальної мережі.

Inside Facebook висловив керівництву соціальної мережі подяку за оперативну реакцію на скарги користувачів. Протестна група «I HATE PHOTO MEMORIES», від імені якої в основному вирушали скарги, зібрала близько 700 учасників.

Facebook є найбільшою соціальною мережею в світі. За даними на липень 2010 року в ній зареєстровано понад 500 мільйонів активних користувачів.

Джерело Lenty.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.