euronews заговорить українською

19 жовтня. Київ. Сьогодні, 19 жовтня, стало відомо про те, що Кабінет міністрів виділив 85 57 000 грн на створення цілодобової україномовної версії міжнародного телеканалу Euronews.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну 1988 від 11 жовтня 2010 року. Кошти виділяються за рахунок передачі бюджетних призначень Міністерства фінансів (загальнодержавні видатки) за загальним фондом державного бюджету з бюджетної програми “Державні капітальні витрати” Державному комітету телебачення і радіомовлення на бюджетну програму “Виробництво телерадіопрограм для державних потреб”.

Уряд доручив Держкомтелерадіо провести правову оцінку проекту договору між Національною телекомпанією України та Euronews щодо створення україномовної версії каналу, в якому передбачена трансляція і поширення на території України місцевої україномовної версії каналу (24 години на добу, 7 днів на тиждень), і забезпечити укладення зазначеного договору .

Кабмін також доручив Держкомтелерадіо та НТКУ забезпечити продаж ефірного часу для розміщення реклами, інформаційних матеріалів під час трансляції місцевої україномовної версії каналу Euronews без залучення посередників.

У вересні 2009 року НТКУ та Euronews підписали угоду про створення короткої україномовної версії Euronews, яка була запущена в ефір з листопада 2009 року і виходить зараз з понеділка по п’ятницю за 10-12 хвилин.

Джерело Комерсант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.