Секс, французи
Жінки люблять обійми після сексу

Всім добре відомо, що після інтимного спілкування з коханим жінці необхідно трохи поніжитися в його теплих обіймах. А ось чоловік вважав за краще б подрімати або випити пляшку пива.

Експерти вирішили з’ясувати, чому поведінка чоловіків після сексу відрізняється від поведінки жінок, і прийшли до висновків: жінки надають більшого значення близькості і зв’язку з партнером, незалежно від того, чи збирається вона залишатися з ним надовго, чи ні. Чоловіки, у свою чергу, люблять побалувати себе чим-не-будь, наприклад, пляшкою пива, а також частіше виявляють поведінку, спрямовану на підвищення шансів повторного контакту.

Більшість досліджень вивчає репродуктивну поведінку людини до і під час статевого акту, однак після сексу нічого не закінчується. Поведінка після контакту як і раніше знаходиться під впливом репродуктивних стратегій, пояснюють автори роботи. Після акту відбувається налагодження зв’язку між партнерами, виявляються передумови до продовження відносин чи до продовження сексуальної активності, запліднення і т.д.

У ході дослідження експерти вивчали результати опитування 170 осіб. У результаті виявилося, що після сексу жінки надавали набагато більше значення інтимним розмовам, поцілункам, обіймам, висловам почуттів і розмовам про відносини, ніж чоловіки. Чоловіча поведінка після сексу спрямована на одержання додаткового задоволення (сигарета, спиртне, їжа), або продовження інтимного спілкування.

Чоловіки більш охоче цілуються з жінками до статевого акту, а жінки – після. Єдине, в чому зійшлися думки жінок і чоловіків, так це в тому, що після любовних утіх слід шепнути своєму коханому на вушко заповітні слова «я люблю тебе».

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.