Джордж Буш
Буш готовий до свого першого екс-спрезидентського інтерв'ю

26 жовтня. Колишній президент США Джордж Буш-молодший погодився дати перше після його відходу з Білого дому розгорнуте телеінтерв’ю, повідомляє Associated Press у понеділок. 25 жовтня.

Годинне інтерв’ю з Бушем вийде в ефір увечері 8 листопада на телеканалі NBC. Очікується, що головною темою бесіди колишнього президента з провідним журналістом NBC Меттом Лоер (Matt Lauer) стануть «ключові рішення», прийняті Бушем як під час роботи в Білому домі, так і в особистому житті.

Інтерв’ю Буша приурочено до виходу у світ його книги мемуарів «Decision Points» (Крапки прийняття рішень), продаж якої в США почнеться 9 листопада.

Джордж Буш-молодший залишив Білий дім в січні 2009 року. Пішовши у відставку і переїхавши на ранчо в Техасі, 43-й президент Сполучених Штатів зосередився на роботі над мемуарами та практично не з’являвся на публіці, роблячи виняток лише для платних лекцій.

AP відзначає, що вибір телеканалу NBC для першого після відставки інтерв’ю Буша не є випадковим. Кореспондентом програми «Today» цього телеканалу працює дочка Буша – Дженна.