Джолі Пітт
А тепер, коханий, у Сибір

10 жовтня. США. Бред Пітт і Анжеліна Джолі знімуться у режисера Даррена Арнофскі (остання його робота – «Рестлер» з Міккі Рурком) у картині «Тигр».

Бред свою участь в картині підтвердив вже давно. А ось тепер згоду на зйомки дала і Анджеліна – про це напередодні заявив сценарист Гільєрмо Арріага, який пише сценарій майбутньої стрічки.
– У найближчі дні я їду в Нью-Йорк, щоб обговорити останні деталі, потім у листопаді ми вирушаємо в Сибір, щоб підібрати місця для зйомок, – розповів Арріага журналістам.

Пітт зіграє дослідника Сибіру, переслідуваного тигром з надприродними здібностями. Щоб зловити хижака, Бред збере групу мисливців, з якою і виступить в похід. Джолі ж зіграє місцеву знахарку.

Зйомки почнуться в кінці року. Передбачається, що Анджеліні і Бреду доведеться провести в Росії досить багато часу – зоряної пари навіть доведеться на деякий час переїхати до Сибіру. Поки неясно, чи візьмуть Джолі і Пітт з собою своїх дітей – останнім часом, щоб не розлучатися з ними надовго, Анджеліна і Бред беруть малюків з собою в ті країни, де у них починаються зйомки.

Джерело ЕГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.