Джек Горобець
Джек Горобець відмовив дітлахів піднімати бунт проти вчителів

8 жовтня. Лондон. Джонні Депп в образі капітана Джека Горобця відвідав одну з шкіл в Лондоні. Артист відвідав учнів початкової школи після того, як отримав лист від дев’ятирічної Беатріс Ділеп, яка попросила знаменитого пірата допомогти їй та її товаришам підняти бунт проти вчителів.

Ознайомившись з листом Беатріс, Депп вирішив відвідати школу і познайомитися з автором послання. Актор з’явився в навчальному закладі несподівано. Коли Депп увійшов до класу, він попросив показати йому автора листа з проханням влаштувати бунт. Коли дівчинка підняла руку, він попросив вийти її до дошки, привітав її, однак відмовився брати участь у повстанні проти вчителів.

“Мабуть, сьогодні ми не будемо бунтувати, тому що на вулиці мене чатує поліція”, – заявив капітан Джек Горобець лондонським школярам. Учні, які збиралися піти проти своїх наставників, визнали, що пірат говорить правильно і вирішили не бунтувати.
Зараз в Лондоні йдуть зйомки фільму “Пірати Карибського моря: На дивних берегах”. Вихід картини запланований на 2011 рік.

Джерело Кінообоз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.