Путін
Путін матиме родину в Кореї

29 жовтня. Молодша дочка російського прем’єра Володимира Путіна може вийти заміж за сина колишнього співробітника корейського посольства в Москві, повідомляє газета Joongangdaily з посиланням на свої джерела.

За інформацією джерела корейської газети, корейський посол у Японії Квон Чул Хюн недавно вечеряв з колишнім адміралом Йу Йонг Гу, який колись працював в корейському посольстві в Москві. Корейське видання говорить, що на цій вечері колишній адмірал сказав, що його молодший син скоро одружується на молодшій доньці Путіна.

У прес-службі посольства Кореї в Москві сказали, що не мають жодної інформації з цього приводу, також не підтвердивши і не спростувавши факт минулої роботи адмірала Йу Йонг Гу в посольстві Кореї в Москві.

Джерело Газета.Ру

Молодша дочка російського прем’єра Володимира Путіна може вийти заміж за сина колишнього співробітника корейського посольства в Москві, повідомляє газета Joongangdaily з посиланням на свої джерела.

За інформацією джерела корейської газети, корейський посол у Японії Квон Чул Хюн недавно вечеряв з колишнім адміралом Йу Йонг Гу, колись працювали в корейському посольстві в Москві. Корейське видання говорить, що на цій вечері колишній адмірал сказав, що його молодший син скоро одружується на молодшої дочки Путіна.

У прес-службі посольства Кореї в Москві «Газеті.Ru» сказали, що не мають жодної інформації з цього приводу, також не підтвердивши і не спростувавши факт минулої роботи адмірала Йу Йонг Гу в посольстві Кореї в Москві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.