Доктор Хаус Х'ю Лорі
"Скоки в боки" від Доктора Хауса

14 жовтня. Зірка серіалу «Доктор Хаус», британський актор Х’ю Лорі (Hugh Laurie) намагався позбутися від затяжної депресії за допомогою любовний стосунків на стороні.

Виявляється, зразковому сім’янину і батьку завжди не вистачало боротьби, цілі і пристрасті життя.

«Я поступався, але у мене ніколи не було справжніх невдач. Я одного разу зрадив дружині, що стало надбанням публіки, але адюльтер, який зазнавав розголосу, погодьтеся, дуже міщанський замінник справжнього життєвого провалу. Життя не відчувало мене, ось у чому справа», – розповів 51-річний Х’ю Лорі в інтерв’ю журналу Psychologies.

Тепер актор вирішує свої психологічні проблеми за допомогою спорту.

«Я недавно почав боксувати. Практично ніколи не боксую з грушею. З партнером. Це боляче, але ти стаєш згустком, грудкою сили, яка не відчуває болю. Я боксую щоранку», – зазначив актор.

«По-справжньому – коли можу собі дозволити отримати фінгал або розсічену брову. Частіше – у режимі тренування. Через зйомки у «Хаусі» у цьому боксі доводиться робити перерви», – поділився Х’ю Лорі.

Одного разу його дружина Джо Грін (Jo Green) вирішила додати гострих відчуттів і подарувала акторові стрибок з парашутом. Х’ю Лорі ходив на тренування, а потім повинен був стрибнути. Але в день, коли вони піднялися в повітря, з’ясувалося, що вітер дуже сильний і стрибати не можна.

«Цікава деталь: жінки з нашої групи були засмучені, а всі як один чоловіки – і я не виняток – зітхнули з полегшенням. Виходить, що я так і не зміг: тоді стрибок відмінився, потому збунтувався, а потім вже було і зовсім не до того. І виходить, я боюся падінь. Можливо, з марнославства. А може, з дефіциту вітальної енергії. Але все це вкупі робить мене марнославним песимістом», – критикує себе Х’ю Лорі.

«Та я всього лише депресивний тип, а не мізантроп. Мені подобаються люди. І вони знають про це ніхто про мене не скаже поганого слова. Тому погане я говорю про себе сам», – сміється актор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.