Добкін № 1
Добкін боїться, що вибори пройдуть нечесно

“Місцеві вибори в Харкові і області пройдуть відкрито і чесно, а всі спроби як-небудь сфальсифікувати результати будуть жорстко контролюватися і припинятися”, – заявив 27 жовтня журналістам голова Харківської облорганізації Партії регіонів, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, повідомляє Status Quo.

“Я відправив листа з центрального офісу Партії регіонів в усі міжнародні організації і Євросоюз, в яких прошу спостерігачів, людей з великим досвідом і знаннями, проконтролювати весь процес проведення виборів, і обіцяю надати будь-яку допомогу”, – зазначив Михайло Добкін.

“Ми готові надати спостерігачам нашу допомогу у моніторингу виборчого процесу, дати їм можливість бути присутнім на будь-якій виборчій дільниці в будь-якому районі області під час голосування та підрахунку голосів. Ми готові дозволити їм вивчити будь-які протоколи, які виписуються виборчими комісіями, і порівняти їх з тими, які будуть доставлені в обласну виборчу комісію”, – підкреслив губернатор.

Також Михайло Добкін повідомив, що в день виборів буде проводитися exit-poll.

“Його ніби як скасували, але ця інформація до кінця не перевірена”, – додав губернатор.

Відзначимо, що Добкін також висловлювався стосовно можливості зриву вмборів у Харкові.

“Хочу поділитися з вами своїми побоюваннями, що можуть бути спроби зривів. Якщо не вийде зірвати, значить, будуть спроби переконати людей у тому, що вибори неправильні, що щось не так”, – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.