Податковий кодекс України
Розгляд проекту затягується на тиждень

27 жовтня. Київ. Парламент Україна приступить до розгляду проекту Податкового кодексу в другому читанні на пленарному тижні, який відбудеться з 16 по 19 листопада.

«На наступному пленарному тижні в Україні ми планували розглядати орієнтовно 4-5 листопада проект Податкового кодексу, але я думаю, що найбільш реальним буде розгляд його де-то 16 листопада з урахуванням того, що до цього документа надійшло 4400 поправок», – повідомив голова Верховної Ради Володимир Литвин на прес-конференції в четвер у Санкт-Петербурзі.

«Йде дуже складна робота в комітеті, ми підключили представників інших комітетів, апарат Верховної Ради України та представників уряду, і коли буде погоджено остаточний варіант, нам потрібно буде провести ще ряд консультацій», – сказав Литвин.

Спікер підкреслив, що це необхідно для того, щоб був прийнятий документ, «який буде мати компромісний характер, але в основу якого будуть поставлені загальні інтереси країни».

Він додав, що більш детально питання розгляду Податкового кодексу буде обговорюватися на засіданні погоджувальної ради.

За словами Литвина, апарат і комітет Верховної Ради ще раз звернулися до народних депутатів з тим, щоб вони переглянули свої виправлення й у випадку необхідності конкретизували їх для можливості вийти «на усвідомлене рішення» щодо прийняття Податкового кодексу.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.