Гриценко знає, коли Янукович сконцентрується на управлінні державою

26 жовтня. Народний депутат України, голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко вважає, що Президент України Віктор Янукович потребує ретельно продуману систему захисту не тільки з повітря, але і з води, і суші.

Про це пан Гриценко розповів «Обкому», коментуючи інформацію про те, що в України може з’явитися президентський протиракетний батальйон.

«Якщо в Міністерстві дійсно додумалися до такого, то ідею потрібно креативно розвинути, оскільки Президента потрібно захищати від свого народу в усіх напрямках. Тобто не тільки з повітря, але і з води і суші», – запропонував народний депутат.

«Для цього в Німеччині потрібно закупити два підводні човни і, ретельно замаскувавши ряскою, вкопати їх в мілину де-небудь у затоках Дніпра і Десенки – уздовж маршруту проходження Президента з дому на роботу. Що стосується сухопутних компонентів, то можна одну механізовану бригаду внутрішніх військ перетворити в кавалерійську – щоб уздовж дороги за президентським кортежем уважно стежили автоматники на конях, розташовані один від одного з інтервалом в 50 м», – вважає пан Гриценко.

«Якщо цей план буде введений в дію, Віктор Янукович зможе повністю сконцентруватися на управлінні державою», – резюмував екс-міністр оборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.