Порно
Дітки в сітці: підлітки охоче шукають порно і інтернеті

24 жовтня. Фото. “Лабораторія Касперського” склала статистику спрацьовування модуля “Батьківський контроль” у Kaspersky Security Network за вересень.

На основі цих даних експерти вивчили популярність певних категорій web сторінок у неповнолітніх користувачів. Результати вражають: відсоток спроб виходу на ресурси, пов’язані з порнографією, наблизився до 80%. При цьому, чітка категорія “порнографія” зайняла лише 45,7%. Однак, при вивченні спроб виходу на сайти категорії “нелегальне ПЗ”, яких було 35,6%, виявилося, що найбільше там торрент-трекерів, а завантажити підлітки збиралися все ту ж порнографію.

Таким чином, якщо підсумувати показники, то вийде, що спроб зайти на порно-сайти або завантажити контент такого роду через торрент-трекери – майже 80%, тобто це дозволяє говорити про переважання інтересу до порнографії в Інтернеті, заявляє “Лабораторія Касперського”.

У числі інших спрацьовувань модуля батьківського контролю – категорії “Азартні ігри”, “Наркотики”, “Жорстокість”, “Нецензурна лексика” і так далі, але їх відсоток помітно менший. Експерти також відзначають низьку кількість спрацьовувань за категорією “Соціальні мережі”, мабуть, з тієї причини, що цей блок не завжди активується батьками вручну.

Це, на думку “Лабораторії Касперського”, спірне рішення, оскільки той же порно-контент легко виявити на таких сервісах.

статистика касперський, графік

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.