Державний бюджет 2010 не виконають

13 жовтня. Київ. У зв’язку з призначенням конкурсу із приватизації ВАТ «Укртелеком» на 28 грудня 2010 р. державний бюджет на поточний рік виконано не буде. Про це у середу, 13 жовтня, на прес-конференції заявив колишній голова Фонду державного майна України, народний депутат від фракції НУ-НС Олександр Бондар.

Олександр Бондар пояснив, що гроші від приватизації «Укртелекому» мали покрити дохідну частину бюджету на 2010 р. А оскільки конкурс призначений на 28 грудня 2010 р., гроші до кінця нинішнього року від продажу цього об’єкта в бюджет не надійдуть.

«Швидше за все гроші надійдуть у I кв. 2011 р. Це говорить про те, що цей бюджет (держбюджет на 2010 р. — ред.) виконано не буде», — заявив він, зазначивши, що влада із незрозумілих причин затягнула терміни приватизації даного об’єкта.

У свою чергу екс-глава ФДМУ, перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов запевнив, що влада не ставила перед собою завдання «залатати діри в бюджеті на 2010 р. за допомогою приватизації «Укртелекому».

Нагадаємо, 12 жовтня Кабінет міністрів України затвердив умови продажу оператора зі стартовою ціною 10,5 млрд грн.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.