Данилишин Богдан
Данилишин хоче сам приїхати до України

28 жовтня. Богдан Данилишин, який був міністром економіки під час прем’єрства Юлії Тимошенко, заявляє про готовність приїхати в Україну в разі скасування його міжнародного розшуку. Про це йдеться в його статті, що була опублікована 28 жовтня в «Економічній правді».

«Я перебуваю у відпустці з 4 серпня, в тому числі продовжив її для лікування. Готовий з’явитися куди потрібно, аби дати відповідні свідчення. Відмініть міжнародний розшук, (це дико виглядає) я приїду сам», — сказав колишній міністр.

Також Данилишин пообіцяв розповісти про організаторів махінацій з тендерною палатою, якщо йому дадуть це зробити.

«Я висловлюся, якщо дадуть це зробити — починаючи з того, хто благословив тендерну палату і закінчуючи тим, де, коли й чиї інтереси стояли за певними видами закупівель — не обов’язково в 2008—2010 роках», — підкреслив він.

На думку Данилишина, «тут політика чи належність до коаліції або опозиції ні причому».

«Я сподіваюся, що в нашій країні крім переслідувань з політичних мотивів є і ефективна система правосуддя, яка здатна донести мою позицію і сприяти відновленню істини», — резюмував Данилишин.

Нагадаємо, діюча українська влада звинувачує Данилишина в зловживанні службовим становищем. Нібито він, очолюючи Міністерство економіки, допомагав товариствам з обмеженою відповідальністю здійснювати закупівлі, що призвело до збитків для держави на суму 13,9 млн грн.

У серпні 2010 року Данилишин був оголошений у внутрішньодержавний і міжнародний розшук. 19 жовтня його затримали на території Чехії. Раніше, 27 жовтня, повідомлялося, що Чехія ще не отримала від України документів на екстрадицію Данилишина.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.