дитина із замороженого ембріону
Дитина - з ембріона, який 20 років пролежав у холодильнику

Наука поставила новий рекорд: з заплідненої яйцеклітини, яка зберігалася 20 років, розвинулася і з’явилась на світ здорова дитина, повідомляє Daily Mail. З часом завдяки цьому методу зможуть народжувати тисячі не молодих жінок, відзначає видання.

Мати, яка виносила плід, – 42-річна мешканка США, яка 10 років намагалася завагітніти методом штучного запліднення. У травні вона народила хлопчика, що походить від інших біологічних батьків.

Ембріонна людини
Ембріонна людини: прорив вчених викликає етичні дилеми

У 1990 році певна подружня пара вдалася до штучного запліднення, і були запліднені 5 яйцеклітин. “Жінка успішно виносила і народила одну дитину” з пробірки “, а інші чотири ембріона батьки передали, так би мовити, на усиновлення”, – пише газета. Два ембріона пережили 20-літню заморозку і були імплантовані, один вижив, жінка благополучно виносила дитину. Лікар, що лікував дану пацієнтку Серхіо Оенінгер, директор Jones Institute for Reproductive Medicine в Медичній школі Східної Вірджинії, своїми дослідженнями доводить, що термін заморозки ембріонів не позначається на можливостях зростання.

Джерело: Daily Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.