Свастика
Берлінська виставка, що порушує табу

Кастети, палиці, ковані чоботи – все це представлено в новій експозиції “Гітлер і німці” в Берліні, дає уявлення про те, як німецьке суспільство брало нацистський режим з його жорстокістю, пише Daily Mail.

“На виставці показано безліч експонатів – від форми СС і Гестапо до серванта з кабінету Гітлера, і вона показує, як всі рівні німецького суспільства – ЗМІ, промисловість, церква, школи – створювали культ Гітлера в 1930-х роках і дотримувалися його протягом всієї Другої світової війни, поки поразка не стала очевидним”, – говориться в статті.

В інтерпретації деяких ЗМІ виставка, що відкрилася в п’ятницю в Німецькому історичному музеї, порушує табу, пропонуючи експозицію про самого Адольфа Гітлера. Але організатори підкреслюють, що вони фокусуються на суспільстві, яке створило образ диктатора.

“Ми не хочемо концентруватися на Гітлері як особистості, – сказав куратор Ганс-Ульріх Тамер. – Ми хочемо поглянути на встановлення режиму, на те, як він вів себе при владі і як він упав, а також на величезний руйнівний потенціал націонал-соціалізму, що отримав волю”.

Берлінська виставка про владу Гітлера

Берлінська виставка про владу Гітлера

Берлінська виставка про владу Гітлера

Берлінська виставка про владу Гітлера
Джерело: Daily Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.