Садові гноми також чомусь не сподобалися італійським мерам

28 жовтня. Мери деяких італійських міст впевнені в тому, що з обранням на посаду голови міської ради і, таким чином, з отриманням підтримки городян вони можуть виносити найбезглуздіші розпорядження, пише Джан Антоніо Стела у статті, надрукованій у газеті Corriere della Sera.

“Ініціатива мера містечка Кастелламаре-ді-ді Стабія, спрямована проти міні-спідниць і нижньої білизни, що стирчить з-під одягу, повинна була б надати блиску бідному містечку з тисячею інших невирішених проблем. Мер Луїджі Боббіо в інтерв’ю газеті Corriere del Mezzogiorno пояснив, що поліцейські не будуть використовувати лінійку, тому що покарання покладається лише за суперкороткі міні-спідницю, що дозволяють бачити нижню білизну.

За словами мера, достатньо лише погляду, щоб зрозуміти, що “міні-спідниця більше схожа на труси”. У розпорядженні також йдеться про те, що “з підсобних приміщень магазинів, з туалетів і пісуарів слід виходити тільки після того, як одяг приведений в повний порядок”, – пише автор статті.

“Розпорядження мера Кастелламаре лише останнє в довгому списку йому подібних. Настільки довгому, що група правознавців під керівництвом Доменіко Фалькона вирішила викласти їх у спеціальному виданні. З’ясувалося, що мери часом приймають неоднозначні рішення, які призводять до розколу у громадській думці.

Так, наприклад, мер Маріано Коменсе, щоб перешкодити можливому приїзду циган, встановив “заборону на організацію стоянок на міській території, проти будь-яких спроб створення поселень з використанням фургончиків, візків, будь-яких автомобілів або наметів і устаткування для кемпінгів”.

Мер Албені, як і глави багатьох інших комун, виступив проти відкриття нових “кебабів”. Мер Кодоні заборонив носіння паранджі, оскільки вона “може налякати дітей”, пише автор статті.

Мери деяких італійських міст у відповідь на рішення ЄС про заборону на розп’яття в школах розпорядилися про обов’язкове розміщення цього релігійного символу, в тому числі в барах, кафе і ресторанчиках.

Мери, переконані в тому, що отримали від виборців право на найширші повноваження, вводять заборони на звуки, що доносяться у нічний час з квартир, де працюють “нічні метелики”, на збір великих і маленьких равликів, які нібито є улюбленим блюдом одержимих.

А мер Салерно ввів заборону на садових гномів, які можуть призвести “до змін у навколишньому середовищі”, відзначає видання.

“Як не згадати про розпорядження мера Салуджії, що заборонив в ході весільної церемонії розкидати рис: “слід зберігати повагу і берегти такий важливий елемент у житті людини”. А мер Ераклеї дозволив дітям будувати замки з піску, але вказав, що слід дуже акуратно користуватися совком і відерцем, “оскільки ямки небезпечним чином змінюють поверхню пляжу”.

Мер Аквапенденте, внаслідок урізання витрат на охорону здоров’я в області Лаціо, закликав співгромадян з 1 січня майбутнього року не заражатися інфекціями і не набувати захворювання, що вимагають надання допомоги в лікарняних умовах.

А мер містечка Ронкаделле пішов ще далі. Він був розлючений тим, що йому було відмовлено в розширення площі місцевого кладовища, і розповсюдив наступне звернення: “Громадяни, не йдіть в інший світ!” – пише видання.

Джерело Corriere della Sera

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.