Bulgari Blue Diamond, діамант
Bulgari Blue Diamond продають за $12 мільйонів

21 жовтня. Нью-Йорк. В середу в Нью-Йорку на аукціоні ювелірних виробів будинок Christie’s виставив на торги унікальну обручку з двома діамантами Bulgari Blue Diamond, створену італійською ювелірною компанією в 70-і роки.

Перстень, прикрашений безбарвним діамантом трикутної огранки вагою 9,87 карата і яскраво-блакитним діамантом трикутної огранки вагою 10,95 карата (найбільшим огранованим каменем такого кольору, який коли-небудь виставлявся на аукціонах) було продано за 15 млн 762,5 тис. доларів. Зараз попередня оцінка становила $12 млн.

Таким чином, як відзначає видання AntwerpFacets, був встановлений рекорд вартості одного карата для блакитних діамантів – $1,4 млн.

Глава ювелірного департаменту Christie’s Americas Рауль Кадака зазначив, що це кільце було виставлено на торги вперше за 40 років.

“Його придбали в бутіку Bulgari в Римі в 1972 році всього за 1 млн доларів – або приблизно за $5 млн в сьогоднішніх цінах”, – повідомив Рауль Кадака.

Загальний обсяг минулих торгів склав $55,5 млн, при цьому було продано 90% з 450 лотів і виручено 95% від запланованої суми.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.