Чорновіл прознозує перерозподіл влади і відставку Азарова

13 жовтня. Київ. Миколу Азарова можуть відправити у відставку, а на його місце призначити міністра палива та енергетики Юрія Бойко – про це  заявив Тарас Чорновіл під час інтернет-конференції на сайті ЛігаБізнесІнформ.

“Відставка (Азарова) цілком реальна, хоча після скасування змін до Конституції вона вже й не обов’язкова. Раніше уряд мав принаймні потенційну можливість відмовити Президентові, а тим більше його Адміністрації, у задоволенні деяких не зовсім пристойних домагань. Сьогодні будь-який клерк з Адміністрації може себе прирівнювати мінімум до міністра “, – зазначив Чорновіл. При цьому він додав, що останнім часом “свита починає грати короля”.

“За таких обставин ці хлопці і дівчата можуть захотіти зруйнувати існуючу сьогодні рівновагу і взяти в свої руки всю владу У такому разі на посаду прем’єра може розраховувати близький до Льовочкіна, Хорошковського і Фірташа Юрій Бойко.

Сам міністр Бойко -.. Фігура цікава Він дуже сильний. управлінець, хороший спеціаліст, але він людина команди, а команда навряд чи може бути названа українською. Основні дії цієї команди більше спрямовані на задоволення інтересів сумнівного бізнесу і державних корпорацій наших сусідів “, – заявив Чорновіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.