Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл

Екс-регіонал, народний депутат України Тарас Чорновіл не бачить сенсації в тому, що нардепи Інна Богословська і Василь Кисельов знову вступили в Партію регіонів.

Чорновіл зазначив, що Богословська і Кисельов повторно вступили до ПР не сьогодні, а набагато раніше. «Про Богословську точно не пам’ятаю. Але чітко пам’ятаю, що були повідомлення про скасування рішення про виключення з партії Кисельова. Потім він сам повідомив нашій депутатській групі «Реформи заради майбутнього», що йому запропоновано повернутися у фракцію ПР, і він згоден. І це сталося кілька місяців тому», – розповів нардеп.

Також він пояснив, що Богословська і Кисельов знову в політраді через «рутинну» і «політичну» причину. «Що стосується рутинного моменту: проблеми по партійності та протистояння зняті, це автоматично тягне за собою членство в політраді. Так заведено в ПР, що депутати, члени фракції – члени політради», – зазначив він.

За словами нардепа, політичний нюанс цього питання досить специфічний: «Ми бачимо, що це якесь розмивання політичного середовища. Люди, які сьогодні намагаються керувати політичними процесами, роблять досить цікаву річ. Вони переконують нас: чутки про страшних «донецьких» – неправдиві, насправді вони дуже хороші».

«Розмивання «донецького» середовища, повернення в партійну еліту людей, у яких там є досить серйозні супротивники, дуже добре вписується в цей план. І з одного боку все добре і правильно. Дві причини виходу цих людей ліквідовані. Нагадаю, Богословська була проти союзу з Тимошенко, Кисельов – керівництва Криму, Гриценко і Плакіди. З іншого – вузол конфліктів зберігся», – пояснив Чорновіл.

Він також повідомив, що не збирається повертатися в ПР: «Ще коли формувалася коаліція і я погодився в неї вступити, я відразу обмовив це питання. Ми дуже спокійно і мирно зняли це питання».

«Я це вже робив. Я вступав у ПР, коли ця партія мені дуже подобалася. Зараз вона зовсім не та, якою була в 2005 році. Від попередньої ПР навіть сліду не залишилося. Тому питання вичерпане», – резюмував він.

Нагадаємо, 26 жовтня перший заступник Партії регіонів Володимир Рибак повідомив, що народні депутати України Інна Богословська та Василь Кисельов відновили своє членство в Партії регіонів.

Джерело: zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.