чоловік та жінка
чоловік та жінка

У жінок набагато більше шансів отримати те, що їм треба, від чоловіка, якщо попросити його про це о 6 годині вечора, а чоловікам краще остерігатися суперечок з жінками після полудня, тому що о 15 годині жінки зазвичай беруть гору. Просити про підвищення по службі краще не вранці, а о 13:00, тому що в цей час начальники більше прислухаються до вимог підлеглих. Ці висновки зроблені за результатами опитування більше 1000 чоловіків і жінок, проведеного на замовлення фармацевтичного гіганта і виробника протизаплідних засобів Bayer Schering Pharma, повідомляє The Daily Mail.

У ході дослідження з’ясувалося також, що не тільки жінки схильні до “стрибків настрої”: приблизно 86% опитаних чоловіків і жінок зізналися, що відчувають регулярні емоційні підйоми і спади. Проте більшості з них ніколи не спадало на думку, що це явище можна використовувати з вигодою.

“Результати дослідження показують, що, прислухаючись до своїх біоритмів, можна частіше домагатися своїх цілей. На настрій впливають гормони, у тому числі ті, що містяться в контрацептивах, а також стрес, їжа та алкоголь”, – відзначає видання.

Джерело: Daily Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.